מערכת נעילה EVVA EPS

 

בצילינדר EPS אנחנו רואים עליה ברמה מבחינת טכנולוגית הנעילה של המנעול. הצילינדר מורכב כמו הדגם הקודם FPS ועליו נוספו עוד שתי הגנות בגוף הצילינדר להגנה גבוהה יותר מפני פריצה שקטה ומניפולציה על ידי כלים לפריצה שקטה.

סט פינים צדדיים מובנים כגשר על דופן הצילינדר, ופין מיוחד מובנה בתחילת הצילינדר בחלק התחתון.

אף על פי ההגנות הנוספות שהורכבו על צילינדר EPS על ידי EVVA . מצאנו ברשת הרבה סרטונים של פורצי מנעולים ממדינות שונות בעולם שפרצו את הצילינדר EPS בזמן קצר (הכי קצר שמצאנו 2:15 דקות)

מנעול EPS מגיע עם 3 מפתחות כל מפתח נוסף יעלה לכם 70 ₪ בעת הזמנת הצילינדר. שכפול של עותק נוסף לאחר ההתקנה ייעשה רק אצל משווקים מורשים של חברת EVVA

מנעול זה יכול לאבטח ברמה גבוהה ביותר את דלת המחסן שלכם או דלת זכוכית של חנות וגם את דלת פלדלת של הבית שלכם, זאת בזכות האפשרות המודולרית שיש במנעולי EVVA ניתן להגדיל ולהקטין את גוף הצילינדר ולשנות את היחידה הפעילה (לשון או גלגל) ולהתאים את המנעול לכל דלת.

מחיר מנעול EVVA EPS  

 

עד 77 מ"מ 3 מפתחות ללא התקנה 480 ₪ מגיע עם אחריות לשנה רק אם מנעולן מתקין מוסמך של חברת EVVA התקין את המנעול בדלת שלכם בתוספת של 250 ₪.

אני חושב שהמחיר לא שווה את האבטחה שצילינדר כזה מספק, כבר עדיף לקנות צילינדר MT5 של חברת מולטילוק בפחות כסף עם אבטחה גבוהה יותר.

דילוג לתוכן